Format Kitap
Barkod 9786257031882
Yayın Tarihi 2021-07-02
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 560
Boyut 135 X 210

Emeği Geçenler :
Yazar   : Nurcan Balkanlı

Sözde Evli'yi bazen ağlayarak, bazen sinirlenerek ama en çok da gülerek okudum. Senin olmayanı sahiplenmek ancak bu kadar güzel anlatılır.
Gül Berber Karaman

Birbirine zıt iki karakter, Su ve Koray... Onların kavgaları, tutkuları ve aşklarını elinizden bırakamayacaksınız. Kalbinizi eritecek bir aile olma hikayesi.
Tuğba Özcan

Su ve Koray'ın aşkını okumaya değil yaşamaya hazır mısınız? Bu çiftin geçmişlerini ağlayarak, tutku dolu aşklarını yüzünüzde tebessüm, Efe'nin yaramazlıklarını ise kahkalarla okuyacaksınız. Birken iki olmayı, ikiyken tamamlanmayı, aile olmayı, kısacası aşkın en güzel halini okumaya hazır mısınız?
Merve Ortaç

Koray ve Su'nun mücadeleyle geçen hayatlarını, aşklarını ve heyecanlarını tek solukta okuyacaksınız. Koray'dan, Su'dan ve Efe'den öğreneceğiniz çok şey var, en önemlisi koşulsuz sevgi.
Ayşe Köse

Bu hayatta oğluyla yapayalnız kalmış bir kadının parçalanmış kalbini tamir etmek mümkün mü? Peki, Su'nun yaralarına Koray merhem olabilecek mi?
İpek Zemzem

Nurcan Balkanlı'nın kaleminden muhteşem bir aşk hikâyesi okumaya hazır mısınız? Bazen gülecek, bazen ağlayacaksınız, içinizi ısıtacak bir romanın sayfalarında kaybolmaya var mısınız?
Yasemin Rodoplu

devamını oku..
% 30
indirim
122.50
Liste Fiyatı : 175.00
Kazancınız : 52.50
Miktar :  
Adet
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %30 indirim