Format Kitap
Barkod SET-049
Yayın Tarihi 0000-00-00
Sayfa Sayısı 1056

Emeği Geçenler :
Yazar   : Sinem İşler

İDEAL GELİN ADAYI PROJESİ - İGAP 1

En büyük hobisi; uygun gördüğü çiftleri bulup evlendirmek olan bir anneannenin, torunu için girişimde bulunması beklenen bir durumdu. Hele çocukluğundan itibaren kendi kızını yetiştirirken eksik gördüğü yönleri, torununda kapatıp Naime Sultan'a yaraşır özelliklerde yetiştirdiyse...
Tabii ideal bir gelin adayı olarak yetiştirdiği Asena evlenmek istemediği için okuma bahanesiyle Amerika'ya kaçmasaydı.

Ailesini çok sevmesine rağmen üzerindeki baskıya daha fazla dayanamayan Asena, özgürlüğü için savaş verirken hesaba katmadığı bir şey vardı. Gabriel... Beklemediği bir anda hayatına giren Gabriel'e aşık olmasıyla kızdığı halde ailesine düşkün ve geleneklerine bağlı olan genç kızın bütün planları tepetaklak oldu.

Yetişme şeklinden dolayı herkesi hayrete düşüren Asena ile Türk geleneklerini öğrendikçe ne yapacağını şaşıran Gabriel arasında; iki arada bir derede duyguları ve mantığı arasında kalmalarının komik hikayesi..

BEN DE İDEALİM - İGAP 2

En yakın dostu Asena ve Gabriel'in düğün arifesinde tanıştığı, damadın sağdıcı James'e âşık olan Selen, genç adamla aile kurmayı hayal ederken aldığı birlikte yaşama teklifi ile yıkılır. James'e hissettiği yoğun duygulara rağmen genç adamı hayatından çıkarırken, yarım kalan aşkının acısını içine atarak önüne bakmaya devam eder.

Bir yanda dünyanın iki ayrı ucunda yaşadıkları halde aşkından vazgeçmeyi reddeden James, öte yandan kendisi için biçtiği hayat ve annesine söz verdiği idealleri için mücadeleden vazgeçmeyen Selen.

Selen, zamanla bu aşktan kurtulacağını ümit eder, ta ki Asena'nın kayınpederi, Sevgili Brandon amcası devreye girip iş teklifiyle onu Amerika'ya götürene kadar! Selen'in peşini bırakmaya niyeti olmayan James ve inatla ondan kaçan genç kızın aralarındaki sevimli ve bir o kadar duygusal çekişmeler için hazır mısınız?

Bir de hayatlarına bomba etkisiyle giren Asena'nın çılgın kuzeni Gizem ile ortalık iyice karışır. Arkadaşının, Manda lakabını taktığı Rick ile evlendirmeye karar verdiği kuzeni Gizem'in, huysuz ve sevimli doğasıyla ortalığı kasıp kavurması üzerine bitmek bilmeyen olaylara, kargaşaya ama en çok gülmeye hazır mısınız?

devamını oku..

İGAP 1 - 496 SAYFA
İGAP 2 - 560 SAYFA


Kategori : Roman
% 50
indirim
77.50
Liste Fiyatı : 155.00
Kazancınız : 77.50
Miktar :  
Adet
 Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %50 indirim