Format Kitap
Barkod 9786257522205
Yayın Tarihi 2022-04-04
Yayın Dili Türkçe
Orjinal Adı Hayata Meydan Okumak İçin Çak Bi Beşlik!
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 304
Kapak Karton
Kağıt Kitap Kağıdı
Boyut 135 X 210

Emeği Geçenler :
Yayın Yönetmeni   : Burak Fazıl Çabuk
Editör   : Özge Tataroğlu
Yazar   : Mel Robbins

Dünyaca ünlü Fenomen Mel Robbins, “5 Saniye Kuralı” kitabıyla milyonlarca insana motivasyonun beş saniyelik sırrını öğretmişti. Şimdi ise hayatınızın iplerini elinize almanız ve hayata meydan okuyabilmeniz için basit ama etkili bir başka yöntemle karşınızda: “Çak Bi Beşlik Alışkanlığı...”

Başlık sizi şaşırtmış olabilir. Beşlik çakmak da ne demek diyebilirsiniz zira insanların birbirine beşlik çakmasıyla ilgili bir kitap değil bu. Arkadaşlarınız ya da çocuklarınız ile kutlamalar yaptığınızda, futbol maçı izlerken tuttuğunuz takım gol attığında, spor yaparken ya da oyun oynarken başarı kazandığınızda, sevdiğiniz insanları motive etme anlarında veya onlara destek olurken bunu zaten yapıyorsunuz. İşte aynı sevgiyi ve cesaretlendirmeyi kendinize de gösterdiğinizi hayal edin yahut daha da iyisini düşleyin: Bunu günlük bir alışkanlık hâline getirdiğinizi. Hayatta DURDURULAMAZ olursunuz! Mel Robbins bu kitabında, hayatınızdaki en önemli kişiye, aynada size bakan varlığa, hayata meydan okumak için nasıl beşlik çakmaya başlayacağınızı öğretiyor yani KENDİNİZE…
YAZAR HAKKINDA: Kişisel gelişimde ve kişisel dönüşümde önde gelen bir kadın ve uluslararası alanda son yıllarda çoksatan yazarlardandır. “5 Saniye Kuralı” (The 5 Second Rule) adlı kitabı en çoksatanlara girmiştir. Birinci sıraya yerleşmiş dört adet sesli kitap, Audible’da birinci sıraya yükselen podcast ve dünya genelinde yarım milyondan fazla öğrencinin hayatını değiştiren çevrim içi kurs çalışmaları vardır. Davranış değişikliği konusunda çığır açan çalışmaları 36 farklı dile çevrilerek sağlık uzmanları, sivil toplum kuruluşları ve dünyanın önde gelen markaları tarafından insanlara daha öz güvenli, etkili ve iş bitirici olmaları adına ilham sağlamak için kullanılıyor. Dünyanın en çok tercih edilen ve takip edilen konuşmacılarından biri olan Mel Robbins her ay 60 milyondan fazla kişiye koçluk yapmaktadır. Çalışmalarını içeren videoları da tüm zamanların en popüler platformlarından biri olan TEDx Talks’taki konuşmaları da dâhil olmak üzere çevrim içi olarak bir milyardan fazla izlenmektedir. İnsanlara kendilerine inanmayı ve hayatlarını değiştirecek eylemlerde bulunmaları için kendi kendilerine ilham kaynağı olmalarını öğreterek, insanların hayatlarında gerçek bir fark yaratmaktan daha fazla sevdiği bir şey yoktur. 25 yıllık kocası ve üç çocuğu ile New England’da yaşamaktadır.

devamını oku..
Kategori : Genel
% 30
indirim
87.50
Liste Fiyatı : 125.00
Kazancınız : 37.50
Miktar :  
Adet
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %30 indirim