Format Kitap
Barkod düğüngünüserisi
Yayın Tarihi 0000-00-00

Emeği Geçenler :
Yazar   : Jasmine Guillory
Grafiker   : Yaren Uludağ

1.DÜĞÜN GÜNÜ - 320 sayfa
Seni, düğün seremonisi boyunca sahte flörtüm yapacağıma ve öyleymiş gibi davranacağıma yemin ederim. Pazar günleri bizi ayırana dek! Asansörde sıkışıp kaldığı bir adamla düğüne gitmeyi kabul etmek Alexa Monroe'nun normalde yapmayacağı bir şey ancak Drew Nichols ile ilgili karşı koyması çok zor olan bir şey var! Eski sevgilisinin düğün arifesindeki Drew, gönül işlerini bıraktığını sanıyordu. Ta ki bir elektrik kesintisi hayatını değiştirip ona sahte bir kız arkadaş sunana kadar. Alexa ve Drew, düşündüklerinden çok daha fazla eğlendikten sonra Drew, Los Angeles'a, pediatrik cerrah olarak işine geri dönmek zorunda kalır ve Alexa, belediye başkanının personel şefi olduğu Berkeley'e gider. İkisinin de birbirini düşünmeden edememesi ne kötü! İhtiyaç duydukları ile gerçekten istedikleri arasındaki boşluğu dolduran iki güçlü profesyonel, yüzyılın uzak mesafe ilişkisine imza atmak üzere...
2.EVLİLİK TEKLİFİ - 336 sayfa
Biri size hayatınızı onunla geçirmenizi teklif ettiğinde, bu sizin için sürpriz olmamalı ya da 45,000 kişinin önünde. Serbest yazar Nikole Paterson, aktör erkek arkadaşı, onun topuz yaptığı saçları ve arkadaşlarıyla Dodgers maçına gittiğinde, beklediği son şey kendisine herkesin içinde evlilik teklifi edilmesidir. Zor olan kısım sadece beş aydır birlikte olduğu ve adını bile doğru yazamayan erkek arkadaşına hayır demek değildir. Zor olan, hayal kırıklığına uğramış hayranlarla dolu bir stadyumla yüzleşmek zorunda kalmaktır... Carlos Ibarra kız kardeşiyle gittiği maçta Nik’in imdadına yetişir ve onu kamera ekibinden kurtartır. Video internette yayıldığında ve Nik’in sosyal medya hesabı kötü bir şekilde patladığında bile onun yanındadır. Nik, Los Angeles’ta yaşayan Carlos gibi yakışıklı bir doktorun ciddi bir ilişki aramayacağını biliyordur, bu yüzden onunla yemek, eğlence ve fantastik seksle dolu destansı bir ilişkiye başlar. Ama ilişkileri kuralları çiğnemeye başladığında, ikisinden birinin fren yapacak kadar akıllı olması gerekiyor. New York Times En Çok Satanlar Kitabı! Reese Witherspoon & Hello Sunshine Kitap Kulübü Seçimi!
3.DÜĞÜN PARTİSİ - 352 sayfa
Maddie ve Theo'nun iki ortak noktası var: Alexa onların en iyi arkadaşıdır. Birbirlerinden nefret ediyorlar. “Olamaz! Biz bu hatayı nasıl yaptık?” diye pişmanlık duysalar da her ikisi de birbirini düşünmekten vazgeçemeyecektir artık. Alexa’nın düğünü yaklaşırken ve onlar da o hata gecesine rağmen ara ara ve gizli gizli görüşmeye devam ederken, aynı zamanda daha sık karşılaşmalarına neden olan düğün partisi için de sorumluluklar almaya başlarlar. Birbirlerine attıkları öfke oklarının uçlarında gittikçe büyüyen bir cazibe ve şehvet gizlidir. Düğün bittiğinde sonlandıracaklarını düşündükleri bu saklı ilişki, zaten Alexa da habersiz olduğu için mantıklı gelmektedir. Ara ara yaşanan sorunlar düğüne az kala pişmanlıklara dönüşür ve her ikisi de arasındaki fiziksel bağın değişmeye başladığını anlar. Bir düşmanla bile ilişki kurarken belli kurallar vardır ama bir ilişki aşka evrilirken önceden belirlenen kuralların değeri kalmaz. Bunları yaşamamak adına her şeyden önce âşık olmamak gerekir.

devamını oku..
Kategori : Roman
% 30
indirim
210.00
Liste Fiyatı : 300.00
Kazancınız : 90.00
Miktar :  
Adet

Stokta var
Aynı Gün Kargo   
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %30 indirim