Format Kitap
Barkod 9786257522366
Yayın Tarihi 2023-01-23
Yayın Dili Türkçe
Orjinal Adı Av Serisi Kutulu Set
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 704
Kapak Karton
Kağıt Kitap Kağıdı
Boyut 135 X 210

Emeği Geçenler :
Yazar   : Aylem Güngördü

AV TANITIM BÜLTENİ

Geçici bir süre barda çalışan Beste’nin hayatı hiç tanımadığı bir adam olan Kuzey tarafından kaçırılması ile tepetaklak olur. Kuzey, Beste’nin bildiği her şeyden daha tehlikeli ve karanlık bir adamdır. Çok geçmeden bu işte bir hata olduğu ortaya çıkar. Ancak onları birleştiren karanlık sırları ve tutkuları, onları birbirine daha çok mu bağlayacaktır yoksa sonsuza dek kopmalarına mı sebep olacaktır? “Ben hep aydınlıktım, kulaklardaki tatlı bir besteydim. Ben, güneydeki çöllerin tatlı meltemlerine ait bir müziktim, o ise kuzeydeki buzdan oluşmuş mağaraların tahtındaki kraldı. Kulakları müziğe sağır, teni sıcaklığa hasret, gözleri sevgiyi göremeyecek kadar kör, burnu ılık bir ıhlamur akşamını asla duyamayacak kadar körelmiş, dudakları buzdan ağlarla örülmüş, gerçek bir tutkunun sıcaklığını asla kalbinde hissedemeyecek buz kesmiş bir hükümdardı.” Bir savaşın ortasında, yaşamla ölüm arasındaki ince çizgide vals yapan Beste ve Kuzey... Avına âşık olan avcı, avcı mıdır yoksa av mı?


AVCI TANITIM BÜLTENİ


Büyük yüzleşme yaşandıktan sonra her şey tepetaklak olmuştur. Artık hiçbir şey eskisi gibi değildir. Beste her şeyi geride bırakarak Şile'de gözlerden uzak, kendi başına bir hayat kurmuştur. İyileşmeye çalışırken Bilge'nin ona bıraktığı ipucunu fark eden Beste, aslında aradığı şeyin yanı başında olduğunu fark eder. Bu sefer her şeyi ve ne istediğini çok iyi bilen Beste, gücünü toplar ve harekete geçer.
Herkesi tek tek bulmak ve düşmanla bir kez daha savaşmak zorundadır. Siyah bir karga gecenin içinden süzülerek toprağa kondu ve ikaz edercesine yüzüme baktı. Simsiyahtı. Toprağı ezen cılız ayaklarıma baktım bir kez daha. Bu rüyayı daha önce yaşadığımı fark ettim. Üzerimdeki beyaz elbise kanla kaplıydı. Kanın metalik kokusu burnumu doldururken, karga yerden yükseldi ve elime dolandı. Parmaklarımın arasında bir silah şeklini alırken, o an titremediğimi fark ettim. Hiç olmadığım kadar güçlü hissettim.
Karga öttü ve silahımdan bir mermi fırladı. Ormandaki avcı bendim ve bu kan, bana ait değildi. Açığa çıkan sırlarının gölgesinde, yaşam ve ölüm arasındaki o ince çizgide dengede kalmaya çalışan Beste ve Kuzey...
Avına aşık olan avcı, avcı mıdır yoksa av mı?

devamını oku..
Kategori : Genel
% 30
indirim
265.30
Liste Fiyatı : 379.00
Kazancınız : 113.70
Miktar :  
Adet
Stokta var
Aynı Gün Kargo   
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %30 indirim