Format Kitap
Barkod 9786059398763
Yayın Tarihi 2018-12-01
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 304
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 210

Emeği Geçenler :
Yazar   : Özlem Çorapçı Aydemir

Evin içindeki bu mükemmel ambiyansa uysun diye pembe şık bir elbise giymiştim. Fonda mükemmel bir dans müziği çalıyordu ve Doruk'un kollarında neredeyse titriyordum. Ona vereceğim haber gerçekten çok büyüktü ve heyecanı tüm benliğimi sarmıştı. Kendimi toparladım ve gözlerime aşkla bakan Doruk'a, Sana bir şey söylemem gerekiyor dedim.

Doruk gülümseyerek, Beni çok seviyorsun. Ve ben de seni çok seviyorum, kalbim dedi. Ben derin bir nefes alarak, Hayır, şaşıracağın bir şey söyleyeceğim dedim.

Doruk merakla gözlerini gözlerime sabitleyip,

O kıl herifle çalışmaktan vazgeçtin dediğinde artık sabrımı zorladığının farkına vardım. Ayrıca bu haberin öyle romantik bir şekilde söylenemeyeceğini de anlamış oldum. Onun için derin bir nefes aldım ve gözlerimi gözlerinden bir an bile ayırmadan, HAMİLEYİM diye tek kelime söyledim. Ardından vereceği tepkiyi bekledim. Doruk sustu.

Baktı... Baktı... Baktı ve yutkunmanın ardından tekleyerek, Hamile misin? diye sordu.

Ben gözlerindeki anlamı çözemedim ama Evet karşılığını verdiğimde kulakları sağır eden bir bağırış karşısında neredeyse kahkahalara boğulmuştum. Ayaklarım yerden kesilirken, resmen Doruk'un sevincinde boğulmuştum.

Aşk Fırtınası - Hüzün kitabında acı ile yanıp kavrulmuş, gözyaşı denizine dalan Doruk ve İpek çiftimiz, Aşk Fırtınası - Mutluluk kitabında aşk ve mutluluk denizine balıklama dalıyor. İpek yakalamış olduğu bu mutluluğu tüm ihtişamıyla süslerken, Doruk mutluluk denizinde dalgalara karşı yüzmeye devam ediyor.

Her bir sayfasında büyüleneceğiniz devam serüveni tekrar sizlerle...

devamını oku..
Etiketler : Romanlar
Kategori : Roman
% 40
indirim
21.00
Liste Fiyatı : 35.00
Kazancınız : 14.00
Miktar :  
Adet
 Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %40 indirim